Večer plný vůní esenciálních olejů, ze kterého si kromě prožitku odnesete i svůj přírodní olejový parfém, podporující Vaši osobitost.
Budeme si povídat o účincích esenciálních olejů a necháme promlouvat svou intuici, která nás povede k výběru těch pravých pro nás. Z těch potom vytvoříme osobní olejový parfém, který bude obohacovat naše dny, podpoří nás v aktuálním období a harmonizaci naší bytosti - na úrovni těla, emocí i mysli. Můžeme si vytvořit i parfém na určitý záměr.

Cena včetně materiálu je 390 Kč.

Maximální počet účastníků je 6.

Svou účast si, prosím, rezervujte na telefonním čísle 777 340 362.

 

Léčivá Jóga na chalupě U Vodnářů 

22.- 24. února 2019

Zveme Vás do malebné krajiny Jižních Čech. Léčivá jóga bude zejména o dechu a jeho spojení s tělem a pohybem a také o vědomé koncentraci.

Na co se můžete těšit:

9 hodin Jógy a Meditace (Hatha jóga, Yin jóga a Jogová terapie)
Tanec a Aromaterapie
Zdravá vegetariánská kuchyně
Klidné prostředí vhodné pro kontemplaci
Útulné pokoje pro 3-5 lidí

Lektoři:
Alice Joštová – Dynamická hatha flow jóga a Jemné jógové ladění: zaměříme se zejména na pochopení a práci s tělem, na jeho limity i možnosti, a na to, abychom se na své tělo maximálně soustředili, a abychom tak svou mysl koncentrovali na přítomný okamžik.

Dáša Vaďurová - Yin Yoga aneb akupunktura bez jehel a uzdravující Jógová terapie: provedu Vás dvěma jógovými přístupy, kdy se prostřednictvím vědomého dechu ponoříme hlouběji do nitra a životní energií budeme působit v místech s bolestí a napětím.
Léčivá jóga bude zejména o dechu a jeho spojení s tělem a pohybem a také o vědomé koncentraci.

Petra Pathrami Zemanová - Protanči se k sobě - intuitivní tanec nás provede naším tělem blíže k hlubšímu vnímání sebe a našich přirozených instinktů. Namícháme si svůj osobní přírodní parfém z esenciálních olejů, který nás podpoří.

Místo: Chalupa U Vodnářů, Lučkovice 51, 398 04 Mirotice

Cena 3400 Kč, při přihlášení a zaplacení zálohy do 31.1.2019, jinak 3600 Kč.

Zahrnuje: ubytování, plnou penzi, všechny lekce jógy a meditace
Své místo si, prosím, rezervujte na alice@yog-a-live.cz (kapacita omezena na 11 míst) a zaplacením zálohy ve výši 1000Kč na č.účtu 1334714016/3030.

BARVY, VŮNĚ, TANEC

cesta k sobě

7. dubna 2018 10 - 18 h

Arche centrum Jihlava

Provoňme si život esencemi přírody

Spojení intuitivního tance, kresby, povídání o aromaterapii a objevování vůní a jejích účinků skrze vlastní tělo, intuici. Ty pravé anténky k prozkoumávání světa si nosíme uvnitř sebe. Pojďme je poznávat...hravě, tvořivě, voňavě.

INTUITIVNÍ TANEC nás provede naším tělem blíže k přirozenému vnímání a otevře vnitřní prostory, aby se mohly projevit naše hluboké instinkty vedoucí nás k naší pravdivosti. Hluboká moudrost našeho těla nám bude průvodcem při hravém objevování účinků esnciálních olejů a rádcem pro výběr těch nejvhodnějších vůní pro nás. Jak pomocí esenciálních olejů komunikovat se svým tělem?

INTUITIVNÍ KRESBA...prodloužená ruka našeho srdce...i ta nás může dovést k rozpoznání toho, co je pro nás to pravé, a pomoci nám rozhodnout se, když nám do procesu rozhodování vstupují příliš hlasy v naší hlavě. Ne vždy bývá mysl dobrým rádcem. Důvěřujme své intuici...

ESENCIÁLNÍ OLEJE V NAŠEM KAŽDODENNÍM ŽIVOTĚ...povídání a praktické ukázky. Jak působí esenciální oleje na naše emoce, mysl, duši, tělo? Kde a jak využít jejich účinků? V jakém množství? Na co hledět při výběru a do čeho se nepouštět? Jak si jimi provonět svůj život? Spojit se tak s esencí přírody, i když zrovna nebydlíme na venkově. Obohatit své dny přirozenou medicínou pro naše těla i duše. 

Společně si namícháme svůj osobní olejový parfém.

Místo konání: Arche - Tvořivé a vzdělávací centrum Ke skalce 37 Jihlava

S sebou: pohodlné volné oblečení, ve kterém rádi tančíme, cítíme se v něm uvolnění, pastelky. Otevřenost k objevování nového či prohlubování známého.

Cena: 950 Kč 

Přihlášky, prosím, posílejte či pro bližší informace pište na: vilavemeste@gmail.com nebo sms na tel. 777340362.

Těším se na setkání

Petra Pathrami Zemanová

"...dodnes na něj ráda vzpomínám, bude mi určitě přínosem v dalším osobním rozvoji. Bylo fajn slyšet něco v "přímém přenosu" na téma intuice. Slyšet, jak to má někdo konkrétní a že to může opravdu fungovat. Knihy jsou sice fajn, ale není nad osobní zkušenost:-) Každý má to svoje téma, problém, který řeší a ponořit se do svého nitra může být tím nejlepším řešením a východiskem. Intuitivní tanec budu určitě provozovat dál sama doma, je to nový způsob odreagování, uvolňování emocí:-) Olejíčky, parfémy a tvoje senzační deodoranty mi učarovaly (opravdu to funguje!!) Mimo jiné jsem moc ráda, že jsem Tě poznala a snad budeme mít někdy v budoucnu příležitost znovu se setkat...měj se krásně:-) Jana Š."

Jana Šlechtováúčastnice semináře 26.11. v Jihlavě