AROMAMASÁŽ

AROMAMASÁŽ

Intuitivní masáž obohacená esenciálními oleji a vonnými vykuřovadly, s prvky akupresury, reflexologie.

Každému klientovi namíchám masážní olej na míru, obsahující základní rostlinný olej a esenciální oleje pro jeho aktuální stav. K masážím používám 100% éterické oleje vysoké kvality (Nobilis Tilia, Oshadhi, Florihana) a rostlinné oleje lisované za studena, dodávající buňkám potřebnou výživu, vitamíny a minerály.

Naše tělo má svou vlastní inteligenci, kterou citlivé ruce druhého člověka... maséra... mohou číst. Důvěřuji svým rukám, které mne dovedou do míst Vašeho těla, která si žádají uvolnění, otevření, aby jimi mohla volně proudit životní energie. Tento přirozený tok byl možná utlumen stresem, nevyjádřenými emocemi, fyzickou námahou či naopak déletrvajícím ustrnutím pohybu v nepřirozené poloze. Mé ruce intuitivně volí tlak, s pomocí esenciálních olejů pronikají do hloubky tkáně a uvolňují energetické dráhy. Esenciální oleje vstupují pokožkou do krevního řečiště, k vnitřním orgánům a prostřednictvím čichu působí na centrální nervový systém. Mohou tak jemně, ale hluboko ovlivňovat psychické naladění, projasnit mysl a pozvednout ducha.

Aromamasáž se dotýká reflexních zón (v případě masáže celotělové či masáže nohou), stimuluje energetické dráhy – meridiány a akupresurní body. Obsahuje prvky klasické masáže, uvolňuje svalovou tkáň, rozpouští energetické bloky, zvyšuje prokrvení, napomáhá rozpohybování a odtoku lymfy a tím následnému vyplavování toxinů přirozenou cestou. Masáž podporuje distribuci živin do tkání, a tím jejich přirozenou regeneraci. Zlepšuje celkový stav kůže, která se stává pružnější, vyživenější a jasnější. Odstraňuje únavu a následky stresu a napětí. Zvyšuje okysličení tkání a obnovuje tok životní energie. Lze doplnit i o moxování, což je blahodárné především v chladnějších obdobích.

Masáž navozuje hluboké vnitřní zklidnění, ve kterém se tělo rozvzpomíná na stav harmonie a spokojenosti, otevírá se tak samoozdravným procesům.

Masáž provází hudba nejlépe přirozeného původu, ráda pouštím Maoka, Mirabai Ceiba, didgeridoo nebo hudbu Ticha.

Celotělová masáž probíhá 2 hodiny. Součástí je úvodní rozhovor (cca 15 minut), při kterém si povídáme o Vašich aktuálních tématech, kterými procházíte na úrovni těla i duše. Na základě něj vybereme esenciální oleje pro Váš aktuální stav.

Masáž lze spojit s metodou Thetahealing či zapojit hudební nástoje přirozeného ladění k harmonizaci a uvolnění na hlubších rovinách.

Cena: 850 Kč/ hod, 1200 Kč/ 1,5 h, 1700/ 2 h

Reference:

"Masíruji 11 let. Svého času jsem vyučoval budoucí maséry. A nejeden můj klient je masér či majitel masérského centra. Ti všichni se svěřují mým rukám. Čím rukám se však do péče svěřuji já? Pétě Pathrami. Proč? Protože tu nejlepší masáž jsem zatím dostal právě od ní." Davído Cháb

Davído ChábCestovatel, muzikoterapeut, autor blogu Život jinak

"....touto cestou bych rád poděkoval Petře za její léčebnou terapii a ,, relax pro moji maličkost,, - a to jak fyzično, tak i duševno. Není snad úžasné mít možnost projít cílenou ,,na míru ušitou,, procedurou, kde se pracuje s příčinou určitého problémku?! Stoprocentně čisté přírodní prostředky užité intuitivní technikou masáže přesně tam, kam třeba jest.... Co více si pro vlastní léčbu, či relax ještě přát? Opravdu srdečný dík Petro." Jaromír

Jaromír VoborskýAstrolog