AROMAMASÁŽ & ACCESS BARS

AROMAMASÁŽ

Masáž intuitivně vedená, obohacená esenciálními oleji a vonnými vykuřovadly, s prvky akupresury, reflexologie.

Každému klientovi namíchám masážní olej na míru, obsahující základní rostlinný olej a esenciální oleje pro jeho aktuální stav. K masážím používám 100% éterické oleje vysoké kvality (Nobilis Tilia, Oshadhi, Florihana) a rostlinné oleje lisované za studena, dodávající buňkám potřebnou výživu, vitamíny a minerály.

Naše tělo má svou vlastní inteligenci, kterou citlivé ruce druhého člověka... maséra... mohou číst. Důvěřuji svým rukám, které mne dovedou do míst Vašeho těla, která jsou připravena k uvolnění, otevření, aby jimi mohla volně proudit životní energie. Tento přirozený tok byl možná utlumen stresem, nevyjádřenými emocemi, fyzickou námahou či naopak déletrvajícím ustrnutím pohybu v nepřirozené poloze. Mé ruce intuitivně volí tlak, s pomocí esenciálních olejů pronikají do hloubky tkáně a uvolňují energetické dráhy. Esenciální oleje vstupují pokožkou do krevního řečiště, k vnitřním orgánům a prostřednictvím čichu působí na centrální nervový systém. Mohou tak jemně, ale hluboko ovlivňovat psychické naladění, projasnit mysl a pozvednout ducha.

Aromamasáž se dotýká reflexních zón (v případě masáže celotělové či masáže nohou), stimuluje energetické dráhy – meridiány a akupresurní body. Obsahuje prvky klasické masáže, uvolňuje svalovou tkáň, rozpouští energetické bloky, zvyšuje prokrvení, napomáhá rozpohybování a odtoku lymfy a tím následnému vyplavování toxinů přirozenou cestou. Masáž podporuje distribuci živin do tkání, a tím jejich přirozenou regeneraci. Zlepšuje celkový stav kůže, která se stává pružnější, vyživenější a jasnější. Odstraňuje únavu a následky stresu a napětí. Zvyšuje okysličení tkání a obnovuje tok životní energie. Lze doplnit i o moxování.

Masáž navozuje hluboké vnitřní zklidnění, ve kterém se tělo rozvzpomíná na stav harmonie a spokojenosti, otevírá se tak samoozdravným procesům.

Masáž provází hudba nejlépe přirozeného původu, ráda pouštím Maoka, Mirabai Ceiba, didgeridoo nebo hudbu Ticha.

Celotělová masáž probíhá 2 hodiny. Součástí je úvodní rozhovor (cca 30 minut), při kterém si povídáme o Vašich aktuálních tématech, kterými procházíte na úrovni těla i duše. Na základě něj vybereme esenciální oleje pro Váš aktuální stav.

Masáž lze spojit s metodou Thetahealing...

Cena: 800 Kč/ hod, 1200 Kč/ 1,5 h, 1 550/ 2 h

Reference:

"Masíruji 11 let. Svého času jsem vyučoval budoucí maséry. A nejeden můj klient je masér či majitel masérského centra. Ti všichni se svěřují mým rukám. Čím rukám se však do péče svěřuji já? Pétě Pathrami. Proč? Protože tu nejlepší masáž jsem zatím dostal právě od ní." Davído Cháb

Davído ChábCestovatel, muzikoterapeut, autor blogu Život jinak

"....touto cestou bych rád poděkoval Petře za její léčebnou terapii a ,, relax pro moji maličkost,, - a to jak fyzično, tak i duševno. Není snad úžasné mít možnost projít cílenou ,,na míru ušitou,, procedurou, kde se pracuje s příčinou určitého problémku?! Stoprocentně čisté přírodní prostředky užité intuitivní technikou masáže přesně tam, kam třeba jest.... Co více si pro vlastní léčbu, či relax ještě přát? Opravdu srdečný dík Petro." Jaromír

Jaromír VoborskýAstrolog

ACCESS BARS®

Má cesta k Access Bars… se vinula mými zkušenostmi během masáží, které poskytuji. Nechávám promlouvat svou intuici a ta mě zavede k místu, na které je třeba se zaměřit. Častokrát mě to vedlo k hlavě a mé ruce se dotýkaly určitých míst, bodů, plošek, na některých prodlévaly déle, některé jen pohladily a putovaly dál. Nad některými se pozastavily bezdotykově. Energie, která procházela skrze mě, mi ukázala, kam své ruce nastavit, aby pak proudila do potřebných míst. Měla jsem pocit, že se jedná ještě o něco jiného, než o stimulaci meridiánů, které znám již dlouho. A pak, když jsem jednou otevřela internet, na mě vykoukly informace o Access Bars, které mi hodně připomínaly to, co se dělo pod mýma rukama během masáží. Při rozhodování jsem cítila uvnitř hřejivý pocit a vědomí toho, že proniknu hlouběji do těchto spojitostí, a tak jsem se přihlásila na kurz. Byla to skvělá volba. Tato metoda spojuje více aspektů, které se mnou rezonují a dávají mi smysl.

Access Bars můžeme přeložit jako “Body přístupu k vědomí”.

Access Bars přivádějí blíž k sobě, pomáhají jasněji vnímat své vnitřní vedení, přibližují vnitřní pravdě.

Posouvají nás mimo polarity, do vědomí jednoty, mimo stereotypy naší mysli, mimo jednání na základě emocí, vzorců, programů minulosti. Rozpouští myšlenky, pocity, emoce.

Učí nás přijímat život bez posuzování, bez odporů k dění… být v proudu života, kde se nám pak lehčeji ukazují a otevírají dveře, do kterých můžeme vstoupit. Osvobozují od černobílého vidění světa, událostí, situací.

Rozšiřují hranice naší mysli, otevírají ji dalším možnostem, které jsme si možná dříve neuvědomovali. Otevírají vědomí.

Access Bars jsou nástrojem, který přispívá k vzestupu na naší planetě, k tomu, abychom naplňovali náš vyšší potenciál, k tomu, abychom byli sami sebou.

Tato metoda nemá žádné kontraindikace, není ničím omezena (věk, zdravotní stav, těhotenství).

Metoda Access Bars byla channelována Gary Douglasem v roce 1990. 

Klient leží pohodlně na lehátku a relaxuje. Jemným dotykem aktivuji body na hlavě a tím dochází k uvolňování vzorců, emocí, programů v mozku a v těle. Energie tak může volně proudit a rozpouštět omezující energie, přesvědčení a stereotypy. Každý z těchto 32 bodů na hlavě souvisí s určitou oblastí, tématem našeho života: radost, smutek, léčení, fyzické tělo, zdraví, kreativita, stárnutí, vztahy, sexualita, peníze, kontrola, naděje a sny, manifestace... Uvolněním starého otevíráme své Bytí pro nové možnosti, rozhodnutí a tvoření z vyššího vědomí než jsou naše limitující vzorce minulosti. Posouváme se do rovin bez posuzování, bez neustálého vyhodnocování, co je dobré a co je špatné - mimo dualitu, k přijetí čehokoliv, co k nám přichází. Tím prožíváme méně vnitřních bojů a více míru a klidu v sobě. Dáváme tak prostor k tomu, aby se nám v životě manifestovala řešení, která by nás dříve z úrovně nižší mysli ani nenapadla. Mnohem harmoničtější a jednodušší než jsme byli zvyklí.

Během sezení dochází ke změně mozkových vln z frekvence beta na frekvenci théta, což je pociťováno jako hluboké uvolnění na vícero úrovních, pocit klidu a míru, větší nadhled. Lidé často vnímají "čistý prostor kolem hlavy", lehčí hlavu, různé pocity v těle například v místech, kde dříve byl nějaký úraz či bolest - tato místa se mohou zprůchodňovat, energie v drahách se propojuje i skrze místa, kde dříve neproudila. Staré záznamy se vyvětrávají :). Jsme-li zaseknutí v nějakém stereotypu - zacyklení, kde myšlenky běhají sem a tam v naučených kolejích, po Bars zažíváme pocit jakoby nás vědomí vyvedlo z těchto kolejí, drážek a přeneslo nás nad to, kde se rozprostírá více možností, jak danou záležitost vidět, vnímat - objektivněji, z jiných a vícero úhlů pohledu. A to je úlevné 🙂 Dochází k náhlým uvědoměním, změně postojů v běžném životě, situace vnímáme jinak, celistvěji. Tím i reagujeme jinak v interakcích s lidmi či jsou pro nás přístupnější kreativnější řešení situací, našich úkolů. Spánek se může stát pokojnějším, hlubším, výživnějším. Zaznamenáváme více lehkosti ve svém životě.